Hakkımızda

SYLVAN NATURAL TIBBİ ve AROMATİK BİTKİ İŞLETMEMİZ Diyarbakır’ın Silvan ilçe ’sinde olup 2020 yılına kadar sadece mısır, pamuk, arpa ve buğday üretiyorduk. 2020’de lavanta ile tıbbi aromatik bitkilerle tanıştık daha sonra fabrikamızı Silvan’nın Yeşilköy mahallesinde kurduk. Fabrikamız bir aile işletmesidir.

Silvan’da kurduğumuz fabrikamız sizlerin tüm taleplerini (tüm tıbbi ve aromatik bitkiler kekik adaçayı, çörek otu, keten tohumu, susam, lavanta nane vb.) karşılayacak kapasiteye sahiptir. İstediğiniz ürün içinde sözleşmeli olarak arazilerimize dikim yapabiliriz. Silvanda kurulan bu fabrika da ihtiyaç olan tüm tıbbi ve aromatik bitkileri işleme,paketleme ve ambalajlama yapılmaktadır. Diyarbakır/Silvan ve çevre illerde son yıllarda üretime girmeye başlayan tıbbi bitki tarımı iki yıldır devam etmektedir. Bu kapsamda Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde şu anda bölgenin en büyük tıbbi ve aromatik bitki işleme tesisi olan Sylvan Natural Tıbbi ve Aromatik Bitki İşleme Tesisi kuruldu. 15.000 dönüm tarım arazilerimiz var ve ihtiyacınız olanı üretebilecek kapasiteye sahibiz. Kapasitemiz günlük 20 tondur. Birçok çiftçi tarafından destekleniyoruz.

Tesisimizde 4 bin litrelik 3 adet,2bin litrelik ve 500 litrelik birer adet buhar basınçlı distilasyon kazanı, ekstraksiyon ünitesi ve ayrıca soğuk hava deposu ve bitki kurutma odası mevcuttur. Bu distilasyon kazanları son teknolojiyle donatılmış olup sadece lavanta değil diğer bütün tıbbi ve aromatik bitkileri distile edebilir ve ayrıca yüksek kapasiteli ekstraksiyon ünitesi sayesinde de bütün tıbbi ve aromatik bitkilerde bulunan etken maddeleri kolayca ortaya çıkarabilir. Ayrıca saatte 1000kg soğuk presse uygun olan bütün ürünleri çalışabiliyoruz

Ücretsiz Kargo

Güvenli Alışveriş

Size güvenli alışverişi sunuyoruz!

Destek

Destek

Bizi Takip Et
BÜLTEN İÇİN KAYDOLUN